ART / Oil paintings / Oil painting 12154066
nr 1215 4066
Gunnar Greiber
(1919-2011), Sverige
Gunnar Greiber (b. 1919), Sweden. Signed. Människor i skog. Olja på papper, 64x94 cm,
OIL PAINTING, Gunnar Greiber (f. 1919), Sverige. Signerad. Människor i skog. Olja på papper, 64x94 cm
Gunnar Greiber, Swedish painter, born 1919 in Stockholm.
1500
SEK 1800
Monday November 5 2018
at 19:15:09
1.000 kr
1.400 kr
1.200 kr
1.300 kr (Robot)
1.500 kr
1.700 kr
Gunnar Greiber
Read more about Gunnar Greiber