KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17494302
nr 1749 4302
Gunilla Kumlin
(f. 1938), Sverige
Oljemålning, Signerad, otydlig datering, med paraply. Olja på duk, 27x34 cm, yttermått inklusive ram: 30x38 cm
Gunilla Kumlin, svensk bildkonstnär född 1938.
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 8 december 2025
kl 20:15:06
4/12 10:50:16
300 kr
8/12 15:51:14
8 dec
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer