ART / Oil paintings / Oil painting 12544484

nr 1254 4484

Guennadi Kalinitchenko

(f. 1949), Sverige

Guennadi Kalinitchenko, "Flicka från Öster, signed. Oil on canvas, 75x75,

OIL PAINTING, Guennadi Kalinitchenko, "Flicka från Öster, signerad. Olja på duk, 75x75

1000

SEK 1000

Monday May 13 2019
at 19:09:20

13/5 19:03:16 1      Vinnande bud