KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14927230
nr 1492 7230
Greta Ruteby, barn. Olja på duk. Signerad, daterad -87 cm, yttermått inklusive ram: 92x92 cm
Utrop:
500 kr
måndag 26 september 2022
kl 19:34:13
All världens barn (Lisa Larson)