KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13978034

nr 1397 8034

Göta Fogler

(1919-1992), Sverige

Oljemålning, Göta Fogler (1919-1992), Sverige. Signerad, Olivträd Spanien. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 26x54 cm

Göta Fogler, svensk målare född 1919, död 1992.

Utrop:

500 kr

Såld:

900 kr

måndag 17 maj 2021
kl 20:54:35

Göta Fogler

Läs mer om Göta Fogler