KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15649274
nr 1564 9274
Gösta Wesström
(1888-1981), Sverige
Oljemålning, Sjölandskap, monogramsignerad och daterad -36. Olja på pannå, 43x47 cm, yttermått inklusive ram: 54x59 cm
Gösta Wesström, svensk målare född 1888, död 1981 .
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 18 september 2023
kl 19:05:46
17/9 20:43:12
Gösta Wesström
Läs mer om Gösta Wesström