KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12109237

nr 1210 9237

Gösta Liljedahl (1908-1993), Sverige. Barn, signerad. Olja på pannå, 32x23

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 15 oktober 2018
kl 19:31:15

11/10 14:47:33 1      Vinnande bud

All världens barn (Lisa Larson)