KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12109237

nr 1210 9237

Gösta Liljedahl (1908-1993), Sverige. Barn, signerad. Olja på pannå, 32x23

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 15 oktober 2018
kl 19:31:15

11/10 14:47:33 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
All världens barn (Lisa Larson)