KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12109237
nr 1210 9237
Gösta Liljedahl (1908-1993), Sverige. Barn, signerad. Olja på pannå, 32x23
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 15 oktober 2018
kl 19:31:15
11/10 14:47:33
All världens barn (Lisa Larson)