KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12409493

nr 1240 9493

Gösta Idås

(1912-1996), Sverige

Oljemålning, Gösta Idås, Träd. Signerad, daterad -49. Olja på pannå, 26x25

Gösta Idås, svensk konstnär född 1912, död 1996.

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 11 mars 2019
kl 18:54:08

10/3 00:19:04 1      100 kr
11/3 18:49:08 2      Vinnande bud

Gösta Idås

Läs mer om Gösta Idås