KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12409493
nr 1240 9493
Gösta Idås
(1912-1996), Sverige
Oljemålning, Gösta Idås, Träd. Signerad, daterad -49. Olja på pannå, 26x25
Gösta Idås, svensk konstnär född 1912, död 1996.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 11 mars 2019
kl 18:54:08
10/3 00:19:04
100 kr
11/3 18:49:08