KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16857053
nr 1685 7053
Göran Pettersson, Räv i landskap. Signerad, daterad -94. Olja på duk, 45x60 cm, yttermått inklusive ram: 56x71 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 10 mars 2025
kl 19:40:26
100 kr
150 kr
250 kr