KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12769334
*
nr 1276 9334
Oljemålning
Göran Ivarsson, "Vissna tulpaner", ej signerad. Olja på duk, 90x56 cm
Följerätt
Utrop:
600 kr
Såld:
800 kr
Sista tid för bud online:
måndag 23 september 2019
kl 20:49:39
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
22/9 17:56:28
1
250 kr
23/9 15:43:12
2
400 kr
23/9 17:29:22
2
600 kr
23/9 19:01:14
3
350 kr
23/9 19:01:14
2
400 kr (Budbetjänt)
23/9 19:02:01
3
700 kr
23/9 19:24:51
2
Vinnande bud
23/9 19:28:23
2
justering av budtak
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ej signerad göran ivarsson olja olja på duk oljemålning oljemålningar
-
2078 Akryl
Agneta Von Koskull. Signerad, daterad 1989. Akryl ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:44
-
2042 Akvarell
+ oljemålning, 2 st, Mary Norberg, stilleben. Sign..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:53
-
2004 Oljemålning
Ada Otema (1910-1996), Sverige. Komposition. Signe..//
Aktuellt bud: 800 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:55
-
2113 Oljemålning
Agda Holst (1886-1976), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:11
-
5057 Oljemålning
Anthony Strüwer (f. 1942), "Good news". Signerad. ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:26
-
3081 Oljemålning
Aristodemo Baigler (f. 1928), Italien. Barn med hu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:55
*
Oljemålning
Läs om budbetjänten
nr 1276 9334
Oljemålning
Göran Ivarsson, "Vissna tulpaner", ej signerad. Olja på duk, 90x56 cm
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 600 kr |
Såld: | 800 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 23 september 2019 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
22/9 17:56:28 | 1 | 250 kr |
23/9 15:43:12 | 2 | 400 kr |
23/9 17:29:22 | 2 | 600 kr |
23/9 19:01:14 | 3 | 350 kr |
23/9 19:01:14 | 2 | 400 kr (Budbetjänt) |
23/9 19:02:01 | 3 | 700 kr |
23/9 19:24:51 | 2 | Vinnande bud |
23/9 19:28:23 | 2 | justering av budtak |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ej signerad göran ivarsson olja olja på duk oljemålning oljemålningar
-
2078 Akryl
Agneta Von Koskull. Signerad, daterad 1989. Akryl ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:44 -
2042 Akvarell
+ oljemålning, 2 st, Mary Norberg, stilleben. Sign..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:53 -
2004 Oljemålning
Ada Otema (1910-1996), Sverige. Komposition. Signe..//
Aktuellt bud: 800 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:55
-
2113 Oljemålning
Agda Holst (1886-1976), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:11 -
5057 Oljemålning
Anthony Strüwer (f. 1942), "Good news". Signerad. ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:26 -
3081 Oljemålning
Aristodemo Baigler (f. 1928), Italien. Barn med hu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:55