KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13832039
*
nr 1383 2039
Oljemålning
Göran Eriksson, Servitris. Signerad. Olja på duk, 48x56, yttermått inklusive ram: 55x74 cm
Följerätt
Utrop:
600 kr
Såld:
800 kr
Sista tid för bud online:
måndag 8 mars 2021
kl 19:45:46
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
27/2 21:27:43
1
200 kr
5/3 11:21:54
2
700 kr
8/3 19:26:24
3
500 kr
8/3 19:26:24
2
600 kr (Budbetjänt)
8/3 19:28:05
3
700 kr
8/3 19:28:05
2
700 kr (Budbetjänt)
8/3 19:36:19
4
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: göran eriksson olja olja på duk oljemålning oljemålningar servitris
-
2078 Akryl
Agneta Von Koskull. Signerad, daterad 1989. Akryl ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:44
-
2042 Akvarell
+ oljemålning, 2 st, Mary Norberg, stilleben. Sign..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:53
-
2004 Oljemålning
Ada Otema (1910-1996), Sverige. Komposition. Signe..//
Aktuellt bud: 800 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:55
-
2113 Oljemålning
Agda Holst (1886-1976), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:11
-
2142 Oljemålning
Anita Nilsson Billgren (f. 1942), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:14
-
5057 Oljemålning
Anthony Strüwer (f. 1942), "Good news". Signerad. ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:26
*
Oljemålning
Läs om budbetjänten
nr 1383 2039
Oljemålning
Göran Eriksson, Servitris. Signerad. Olja på duk, 48x56, yttermått inklusive ram: 55x74 cm
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 600 kr |
Såld: | 800 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 8 mars 2021 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
27/2 21:27:43 | 1 | 200 kr |
5/3 11:21:54 | 2 | 700 kr |
8/3 19:26:24 | 3 | 500 kr |
8/3 19:26:24 | 2 | 600 kr (Budbetjänt) |
8/3 19:28:05 | 3 | 700 kr |
8/3 19:28:05 | 2 | 700 kr (Budbetjänt) |
8/3 19:36:19 | 4 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: göran eriksson olja olja på duk oljemålning oljemålningar servitris
-
2078 Akryl
Agneta Von Koskull. Signerad, daterad 1989. Akryl ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:44 -
2042 Akvarell
+ oljemålning, 2 st, Mary Norberg, stilleben. Sign..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:53 -
2004 Oljemålning
Ada Otema (1910-1996), Sverige. Komposition. Signe..//
Aktuellt bud: 800 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:55
-
2113 Oljemålning
Agda Holst (1886-1976), Sverige. Signerad, daterad..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:11 -
2142 Oljemålning
Anita Nilsson Billgren (f. 1942), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:14 -
5057 Oljemålning
Anthony Strüwer (f. 1942), "Good news". Signerad. ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:26