KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15103126
nr 1510 3126
Gertrud Wieselgren
(f. 1929), Sverige
Oljemålning, Blomster. Signerad. Olja på duk, 16x21 cm, yttermått inklusive ram: 18x23 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 12 december 2022
kl 19:02:49
150 kr
12 dec
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer
Gertrud Wieselgren
Läs mer om Gertrud Wieselgren