KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14556022

nr 1455 6022

Gert Holgersson

(f. 1931), Sverige

Oljemålning, Hamn. Signerad, daterad -48, Olja på pannå, 36x43cm, yttermått inklusive ram: 42x49cm

Gert Holgersson, svensk målare och musiker född 1931.

Utrop:

500 kr

måndag 21 mars 2022
kl 18:19:06

Gert Holgersson

Läs mer om Gert Holgersson