KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14666320
nr 1466 6320
Georges Lapchine
(1885-1951), Ryssland
Oljemålning, Fiskebåtar. Signerad. Olja på duk, 36x43 cm, yttermått inklusive ram: 47x54 cm
Utrop:
3.000 kr
Såld:
12.500 kr
måndag 9 maj 2022
kl 19:25:55
2.200 kr
3.000 kr
10.500 kr
4.400 kr
4.600 kr (Budbetjänt)
4.800 kr
5.000 kr (Budbetjänt)
6.400 kr
6.600 kr (Budbetjänt)
7.000 kr
7.200 kr (Budbetjänt)
8.600 kr
8.800 kr (Budbetjänt)
9.800 kr
10.000 kr (Budbetjänt)
12.000 kr