KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15759079
nr 1575 9079
George Lindström, "Sökaren". Signerad. Olja på pannå, bildmått: 50x60 cm, yttermått inklusive ram: 65x76 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 30 oktober 2023
kl 18:08:27
29/10 22:58:25