KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14257129

nr 1425 7129

Georg Lodström

(1915-1972), Sverige

Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 53x64, yttermått inklusive ram: 69x80 cm

Georg Lodström, född 1915 i Stockholm, död 1972, svensk målare,

Utrop:

800 kr

Såld:

600 kr

måndag 18 oktober 2021
kl 18:18:33

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Georg Lodström

Läs mer om Georg Lodström