KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14456053
nr 1445 6053
Joye Lindström
(1912-1985), Sverige
Oljemålning, Georg Lindström (f. 1912), Sverige. Hamnmotiv med fyr. Signerad, daterad -55. Olja på pannå, 30x49, yttermått inklusive ram: 40x58 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 31 januari 2022
kl 18:28:44
31/1 16:40:53
100 kr
31/1 16:58:23
Joye Lindström
Läs mer om Joye Lindström