KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14303040
nr 1430 3040
Joye Lindström
(1912-1985), Sverige
Oljemålning, Georg Lindström (f. 1912), Sverige. Ateljéinteriör. Signerad a tergo. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 82x100 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 8 november 2021
kl 19:18:15
100 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
Joye Lindström
Läs mer om Joye Lindström