KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15805324
nr 1580 5324
Georg Lindström, Gåsgränd. Signerad, daterad -72. Olja på pannå, 72x29 cm, yttermått inklusive ram: 82x39 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 20 november 2023
kl 20:52:30
100 kr
150 kr
250 kr