KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15805324

nr 1580 5324

Georg Lindström, Gåsgränd. Signerad, daterad -72. Olja på pannå, 72x29 cm, yttermått inklusive ram: 82x39 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 20 november 2023
kl 20:52:30