KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16039074
nr 1603 9074
Genevieve Moizard (1903-2003), Stilleben. "Désordre dans l Atelier" Signerad. Daterad -79, Olja på duk, 58x80 cm, yttermått inklusive ram: 72x83 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 4 mars 2024
kl 18:46:39
3/3 08:41:18
100 kr
4/3 18:40:57