KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12308004

nr 1230 8004

Gabriel Strandberg

(1885-1966), Sverige

Oljemålning, Gabriel Strandberg (1885-1966), Sverige. Stockholm, signerad. 1936. Olja på pannå, 33x40

Gabriel Strandberg, svensk målare född i Stockholm 1885, död i Stockholm 1966.

Utrop:

800 kr

Såld:

350 kr

måndag 21 januari 2019
kl 19:39:55

15/1 20:39:03 1      300 kr
17/1 21:56:09 2      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 21 jan

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Gabriel Strandberg

Läs mer om Gabriel Strandberg