KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12599373
nr 1259 9373
G Ewert, Stilleben, Signerad. Olja på duk, 36x57
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 3 juni 2019
kl 20:55:10
300 kr
450 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)