KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12342545

nr 1234 2545

Frithiof Berglund

(1905-1973), Sverige

Oljemålning, Frithiof Berglund (1905-1973), Sverige. Signerad, daterad -42, Bohuslän. Olja på pannå, 49x60

Frithiof Berglund, svensk målare född 1905 i Göteborg, död 1973.

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 11 februari 2019
kl 18:16:21

8/2 10:06:10 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Frithiof Berglund

Läs mer om Frithiof Berglund