KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14819198
nr 1481 9198
Fred Müller (f. 1933). Fartygsporträtt av fyrmastaren Potosi. Signerad. Olja på duk, 58x88 cm, yttermått inklusive ram: 80x110 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 8 augusti 2022
kl 20:11:30
8/8 19:05:49