KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12318031

nr 1231 8031

Frans Wilhelm Odelmark

(1849-1937), Sverige

Oljemålning, Frans Wilhelm Odelmark (1849-1937), Sverige. "Gamla Stockholm". Olja på duk, signerad. 57x67

Frans Wilhelm Odelmark, svensk målare född 1849, död 1937.

Utrop:

2.000 kr - 3.000 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 15:32:59)
Uppdatera
Visning

fredag 25/1, lördag 26/1, söndag 27/1 och måndag 28/1

Auktionen
avslutas:

måndag 28 januari kl 19:53:57

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Frans Wilhelm Odelmark

Läs mer om Frans Wilhelm Odelmark