KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12318031

nr 1231 8031

Frans Wilhelm Odelmark

(1849-1937), Sverige

Oljemålning, Frans Wilhelm Odelmark (1849-1937), Sverige. "Gamla Stockholm". Olja på duk, signerad. 57x67

Frans Wilhelm Odelmark, svensk målare född 1849, död 1937.

Utrop:

3.000 kr

Såld:

2.400 kr

måndag 28 januari 2019
kl 19:53:57

Frans Wilhelm Odelmark

Läs mer om Frans Wilhelm Odelmark