KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12746590

nr 1274 6590

Frans Gard

(1892-1978), Sverige

Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 43x63cm

Frans Gard, född 1892 i Görlunda, Närke, död 1978, svensk målare.

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 9 september 2019
kl 19:08:52

9/9 12:38:53 1      Vinnande bud

Frans Gard

Läs mer om Frans Gard