KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15229064
nr 1522 9064
Francis Nagro, Landskap. Signerad. Olja på duk, 50x60 cm, yttermått inklusive ram: 58x68 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 20 februari 2023
kl 18:12:31
250 kr