KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14502010
nr 1450 2010
Folmer Bonnén
(1885-1960), Danmark
Oljemålning, Signerad, Stockholm. Olja på pannå, 54x55cm, yttermått inklusive ram: 68x69cm
Folmer Bonnén, dansk bildkonstnär född 1885, död 1960.
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 21 februari 2022
kl 20:25:25
300 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
21 feb
Stockholm
Läs mer om Stockholm