KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13967100

nr 1396 7100

Folke Wilhelmson Berg

(1896-1974), Sverige

Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 53x63cm, yttermått inklusive ram: 74x84cm

Folke Wilhelmson Berg, född 1896, död 1974, svensk målare.

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 10 maj 2021
kl 18:36:04

Folke Wilhelmson Berg

Läs mer om Folke Wilhelmson Berg