KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15685120
nr 1568 5120
Folke Ricklund
(1900-1986), Sverige
Oljemålning, "Höstlig fors". Signerad. Olja på duk, 64x81 cm, yttermått inklusive ram: 77x93 cm
Folke Ricklund, svensk målare född 1900, död 1986.
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 2 oktober 2023
kl 20:09:34
300 kr
350 kr
500 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)