KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12144429
nr 1214 4429
Folke Persson
(1905-1964), Sverige
Oljemålning, Fjällandskap. Signerad, daterad 1929. Olja på pannå, 41x66 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 29 oktober 2018
kl 20:40:26
24/10 20:49:18
300 kr
29/10 20:35:26
Folke Persson
Läs mer om Folke Persson