KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12353431

nr 1235 3431

Florica Teisanu Apostoleanu

(1900-1992)

Oljemålning, Florica Teisanu Apostoleanu (1900-1992), Fiskare. Signerad, daterad 1977. Olja på pannå, 46x57 cm

Florica Teisanu Apostoleanu, bildkonstnär född 1900, död 1992.

Utrop:

300 kr - 700 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 16:22:47)
Uppdatera
Visning

fredag 15/2, lördag 16/2, söndag 17/2 och måndag 18/2

Auktionen
avslutas:

måndag 18 februari kl 19:12:41

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Florica Teisanu Apostoleanu

Läs mer om Florica Teisanu Apostoleanu