KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15418011
nr 1541 8011
Filiph Jakobsson
(f. 1988), Sverige
Oljemålning, "Isviken". Signerad. Olja på duk. Bildmått: 40x60 cm, oramad
Filiph Jakobsson, svensk bildkonstnär född 1988 i Trelleborg.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 22 maj 2023
kl 20:05:46
22/5 20:00:46
Filiph Jakobsson
Läs mer om Filiph Jakobsson