KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13923062

nr 1392 3062

Filiph Jakobsson

(f. 1988), Sverige

Oljemålning, Filiph Jakobsson (f. 1988), Sverige. "Grey bowl". Signerad. Olja på papper, ca 20x35 cm, yttermått inklusive ram: 22x37 cm

Filiph Jakobsson, svensk bildkonstnär född 1988 i Trelleborg.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 26 april 2021
kl 20:35:19

23/4 16:16:01 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Filiph Jakobsson

Läs mer om Filiph Jakobsson