KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13955006

nr 1395 5006

Filiph Jakobsson

(f. 1988), Sverige

Oljemålning, "Green bowl". Signerad. Olja på papper, ca 20x35 cm, yttermått inklusive ram: 22x37 cm

Filiph Jakobsson, svensk bildkonstnär född 1988 i Trelleborg.

Utrop:

700 kr

Såld:

700 kr

måndag 3 maj 2021
kl 20:52:04

Filiph Jakobsson

Läs mer om Filiph Jakobsson