KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13919085
nr 1391 9085
Filiph Jakobsson
(f. 1988), Sverige
Oljemålning, "Copper Bowl". Signerad, olja på papper, ca 20x35 cm, yttermått inklusive ram: 22x37 cm
Filiph Jakobsson, svensk bildkonstnär född 1988 i Trelleborg.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 april 2021
kl 20:35:19
19/4 20:22:28
Filiph Jakobsson
Läs mer om Filiph Jakobsson