KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14277013

nr 1427 7013

Filiph Jakobsson

(f. 1988), Sverige

Oljemålning, "Blue sky". Signerad. Olja på vinylskiva, 30x30 cm, oramad

Filiph Jakobsson, svensk bildkonstnär född 1988 i Trelleborg.

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 25 oktober 2021
kl 18:28:11

25/10 17:26:31 1      200 kr
25/10 18:20:17 2      Vinnande bud

Filiph Jakobsson

Läs mer om Filiph Jakobsson