KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14277013
nr 1427 7013
Filiph Jakobsson
(f. 1988), Sverige
Oljemålning, "Blue sky". Signerad. Olja på vinylskiva, 30x30 cm, oramad
Filiph Jakobsson, svensk bildkonstnär född 1988 i Trelleborg.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 25 oktober 2021
kl 18:28:11
25/10 17:26:31
200 kr
25/10 18:20:17
Filiph Jakobsson
Läs mer om Filiph Jakobsson