KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13967632
nr 1396 7632
Felix Åslund. Signerad, Stockholmsmotiv. Olja på duk, 36x44cm, yttermått inklusive ram: 42x50cm
Utrop:
500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 10 maj 2021
kl 19:32:51
350 kr
400 kr
450 kr
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
1.000 kr