KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12848507
nr 1284 8507
Fartygsporträtt, K Koster, Amsterdam-Holland, 1953, Leckö. Signerad. Olja på duk, 40x60 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 28 oktober 2019
kl 18:29:30
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr