KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15417187
nr 1541 7187
F. Svendsen. Signerad, torg med kyrka, 46x35 cm. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 51x40 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 22 maj 2023
kl 20:31:59
350 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr