KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13139067
nr 1313 9067
F Brendel, fåglar, Signerad. Olja på duk, 58x79 cm
Kondition: färgbortfall
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 16 mars 2020
kl 18:24:11
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
300 kr