KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11698003

Oljemålning (F)

nr 1169 8003

Evert Kooy, Man i skägg

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

400 kr

Såld:

250 kr

måndag 19 mars 2018
kl 18:49:31