KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13005124
nr 1300 5124
Eva Orrsjö
(f. 1947), Sverige
Oljemålning, Äng. Signerad-74. Olja på duk, 73x83 cm
Eva Orrsjö, svensk målare född 1947.
Utrop:
800 kr
Såld:
450 kr
måndag 13 januari 2020
kl 19:10:12
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)