KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15327459
nr 1532 7459
Eva Mellergårdh. Signerad, daterad 95, "blå kopp". Olja på duk, 30x40 cm, yttermått inklusive ram: 34x44 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 3 april 2023
kl 18:34:05
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)