KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14198415
nr 1419 8415
Eva Béve
(1871-1922), Sverige
Oljemålning, Marin. Signerad E Béve. Olja på pannå, 20x28cm, oramad
Kondition: slitage, skador
Eva Béve, svensk målare och grafiker född i Stockholm 1871, död 1922.
Utrop:
700 kr
Såld:
400 kr
måndag 20 september 2021
kl 20:30:03
350 kr
Eva Béve
Läs mer om Eva Béve