KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13207060
nr 1320 7060
Eugene C Lambert, "Rialto". Signerad. Olja på pannå, 25x17 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 20 april 2020
kl 19:55:52
350 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)