KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12495056

nr 1249 5056

Ernst Smith

(1868-1945), Sverige

Oljemålning, Ernst Smith (1868-1945), Sverige. "En brittsommardag på Östersjön", signerad, 1938. Olja på duk, 33x41

Ernst Smith, svensk bildkonstnär född i Karlshamn 1868, död 1945 .

Utrop:

700 kr

Bevakningspris:

ÄR UPPNÅTT

Aktuellt bud: 300 kr (per 20:47:22)
Uppdatera
Visning

lördag 20/4, söndag 21/4 och måndag 22/4. Ingen visning fredag 19/4

Auktionen
avslutas:

måndag 22 april kl 18:19:37

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud
15/4 23:24:14 1      ledande budet*
15/4 23:24:29 1      ledande budet*

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Ernst Smith

Läs mer om Ernst Smith