KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15086084
nr 1508 6084
Erne Carlson, "Strömmingar", Signerad. Olja på duk, 29x40 cm, yttermått inklusive ram: 44x55 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 12 december 2022
kl 19:13:54
300 kr
450 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
700 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
1.000 kr