KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14781011

nr 1478 1011

Erland Cullberg

(1931-2012), Sverige

Oljemålning, Komposition. Monogramsignerad. Olja på duk, 73x60 cm, oramad

Erland Cullberg, svensk målare född 1931, död 2012.

Utrop:

8.000 kr

Såld:

5.800 kr

måndag 4 juli 2022
kl 20:07:54

  • Klassiska

Erland Cullberg

Läs mer om Erland Cullberg