KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12509412
nr 1250 9412
Erik Tryggelin
(1878-1962), Sverige
Oljemålning, Vadstena, Signerad, daterad 13-27/8 1954. Olja på pannå, 25x19,5
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 29 april 2019
kl 19:37:59
1.600 kr
1.600 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
Erik Tryggelin
Läs mer om Erik Tryggelin